Nastavení e-mailů: Je nastaven master e-mail info@moose.eu. Ve whitelistu jsou povoleny následující výrazy: /^.*$/. Všechny e-maily budou doručeny pouze na uvedené adresy.
Pumax
Pumax shop
Menu
Pumax shop
Pumax phone
602 509 947
Po - Pá 8:00 - 15:00
Pumax email
info@moose.eu
> Běžecké > ULTRAMARATHON, Barva: Fluo Žlutá, Velikost: XS

ULTRAMARATHON, Barva: Fluo Žlutá, Velikost: XS

ULTRAMARATON reprezentuje klasickou městskou běžeckou ponožku. konstrukce je doplněna o jemné odvětrané plyšování v oblasti Achilovky, kotníků a chodidle. Pata a špice jsou zesílené, samozřejmostí je plochý šev a provedení levá/pravá. Použitý polyester může připomínat bavlnu, zachovává si však potřebnou funkčnost.

248,00 Kč
204,96 Kč bez DPH
Značka:
Moose
Katalogové číslo:
123
Výrobní číslo:
123
EAN:
123
Informace o produktu

ULTRAMARATHON je ponožka určená zejména pro indoorové a městské běhy. V nové verzi se zaměřuje především na maximální anatomičnost a perfektní posazení na noze. Tomu odpovídá nejen anatomické provedení levá/pravá, ale také velmi jemné tvarované plyšování v chodidle a kolem kotníků. Běžný elastický pásek v chodidle je nahrazen pružným materiálem v celé ponožce a tak se na nohou usadí doslova jako druhá kůže. Tenký materiál předurčuje ponožku pro letní použití, maximální efektivity odvodu potu dosahují ponožky zejména s těmi modely obuvi, které jsou schopny odvětrávání i v chodidlové části. Upraveny byly také použité materiály, které významně podporují celkový efekt tohoto modelu. Složení: 67% Polyamid, 30% Polyester, 3% Elastan

Technické parametry
Barva Fluo Žlutá
Použití Jaro-Podzim
Velikost01 XS
Vrstva 1. vrstva