Nastavení e-mailů: Je nastaven master e-mail info@moose.eu. Ve whitelistu jsou povoleny následující výrazy: /^.*$/. Všechny e-maily budou doručeny pouze na uvedené adresy.
Pumax
Pumax shop
Menu
Pumax shop
Pumax phone
602 509 947
Po - Pá 8:00 - 15:00
Pumax email
info@moose.eu
> Outdoor > TREK Merino, Barva: Zelená, Velikost: XL

TREK Merino, Barva: Zelená, Velikost: XL

TREK Merino je vlněná turistická ponožka pro využití podzim-jaro. Celo elastická konstrukce zajišťuje dobré posazení na noze a tím využití pro všechny výšky bot. Vysoce roztažný lem, zesílená pata a špice spolu s tvarovým odvětraným plyšováním na holeni, Achilovce, nártu a chodidle přináší pohodlné nošení. Špice je uzavřena plochým švem.

428,00 Kč
353,72 Kč bez DPH
Značka:
Moose
Katalogové číslo:
123
Výrobní číslo:
123
EAN:
123
Informace o produktu

TREK Merino patří k produktům pro období podzim-jaro. Základem je vnitřní celo elastická ponožka, která perfektně sedne na nohu. Tato konstrukce je doplněna o plyšované zesílení v patě a špici, ale také v dalších částech ponožky, zejména v chodidle, holeni, Achilovce a nártu. Samotnou špičku pak uzavírá plochý šev. Díky své výšce se ponožka hodí nejen do nízkých, ale také středních a vysokých bot. Typické je pevné posazení na noze, ponožka se tedy hodí pro použití v náročnějším terénu. Vyšší podíl elastických vláken je doplněn o kvalitní vlnu a zesilovací polyamid. Složení: 60% Polyamid, 37% Vlna, 3% Elastan

Technické parametry
Barva Zelená
Materiál Vlna
Použití Zimní
Velikost05 XL
Vrstva 1. vrstva