Nastavení e-mailů: Je nastaven master e-mail info@moose.eu. Ve whitelistu jsou povoleny následující výrazy: /^.*$/. Všechny e-maily budou doručeny pouze na uvedené adresy.
Pumax
Pumax shop
Menu
Pumax shop
Pumax phone
602 509 947
Po - Pá 8:00 - 15:00
Pumax email
info@moose.eu
> Běžecké > TRAIL, Barva: Modrá, Velikost: L

TRAIL, Barva: Modrá, Velikost: L

TRAIL představuje nejvyšší úroveň celo elastické běžecké ponožky pro období jaro - podzim. Díky polo kompresní konstrukci dosahuje pevného posazení na noze. V klíčových částech je použito tvarové odvětrávané mikroplyšování. Jde zejména o Achilovku, kotníky, patu špici a došlapovou část. Celá konstrukce je doplněna o systém odvětrávacích sítěk.

248,00 Kč
204,96 Kč bez DPH
Značka:
Moose
Katalogové číslo:
123
Výrobní číslo:
123
EAN:
123
Informace o produktu

TRAIL je nejvyšší kategorií běžecké ponožky. Pevné polo kompresní posazení na noze je vhodné na všechny typy běhů, vynikne však spíše v rychlejším tempu nebo na horském trailu. Klíčové části Achilovky, kotníků a došlapu jsou tvořeny mikroplyšovými segmenty s odvětráním a odvětrání dopomáhá také systém větracích sítěk v nártu a nad Achilovkou. Zajímavostí je také odvětrané tvarové plyšování v patě i špici. Nezbytnou samozřejmostí je plochý šev ve špici a celkové anatomické naladění všech prvků levá/pravá. Směs prémiového italského polyamidu a elastických vláken přináší ponožkám při správném praní dlouhou životnost. Složení: 95% Polyamid, 5% Elastan

Technické parametry
Barva Modrá
Použití Jaro-Podzim
Velikost04 L
Vrstva 1. vrstva