Nastavení e-mailů: Je nastaven master e-mail info@moose.eu. Ve whitelistu jsou povoleny následující výrazy: /^.*$/. Všechny e-maily budou doručeny pouze na uvedené adresy.
Pumax
Pumax shop
Menu
Pumax shop
Pumax phone
602 509 947
Po - Pá 8:00 - 15:00
Pumax email
info@moose.eu
> Ostatní sporty > SNEAKER, Barva: Bílá, Velikost: XXL

SNEAKER, Barva: Bílá, Velikost: XXL

SNEAKER je ponožkou na pomezí hobby cyklistické a univerzálního modelu. Technický základ je tvořen modelem ROAD MASTER, který je přepracován do podoby kotníkové ponožky. Technické parametry však byly ponechány. Jde zejména o anatomické provedení levá/pravá, zesílenou patu a špici s plochým švem, odvětrávací síťku a elastický pásek.

225,00 Kč
185,95 Kč bez DPH
Značka:
Moose
Katalogové číslo:
123
Výrobní číslo:
123
EAN:
123
Informace o produktu

SNEAKER je jeden ze základních ponožkových modelů. Technicky vychází z cyklistického ROAD MASTERU a ponechává si většinu jeho konstrukčních řešení jako zesílenou patu a špici, plochý šev, zesílené chodidlo, větrací síťku a elastický pásek v nártu. Zajímavým prvkem je patička v oblasti Achilovky, která pomáhá při oblékání ponožky a zároveň ji pomáhá držet ve správné poloze při pohybu. Základ tvoří funkční polypropylenové vlákno, které je posíleno polyamidy a doplněno o elastická vlákna. Složení: 65% Polyamid, 32% Polypropylen, 3% Elastan

Technické parametry
Barva Bílá
Použití Jaro-Podzim
Velikost06 XXL
Vrstva 1. vrstva