Nastavení e-mailů: Je nastaven master e-mail info@moose.eu. Ve whitelistu jsou povoleny následující výrazy: /^.*$/. Všechny e-maily budou doručeny pouze na uvedené adresy.
Pumax
Pumax shop
Menu
Pumax shop
Pumax phone
602 509 947
Po - Pá 8:00 - 15:00
Pumax email
info@moose.eu
> Běžecké > RUN Merino, Barva: Šedá, Velikost: XS

RUN Merino, Barva: Šedá, Velikost: XS

RUN Merino je zimní běžecká ponožka s důrazem na komfortní nošení. Anatomické provedení levá/pravá je doplněno o plyšované a zesilované části v Achilovce, patě, chodidle a špici. Samozřejmostí je použití plochého švu. Nártová část je odvětraná nevelkou síťkou a dobré posazení v na noze zajišťuje elastický pásek v chodidle.

348,00 Kč
287,60 Kč bez DPH
Značka:
Moose
Katalogové číslo:
123
Výrobní číslo:
123
EAN:
123
Informace o produktu

RUN Merino patří mezi velmi oblíbené ponožky, protože perfektně splňuje nároky na zimní městské a příměstské běhy v pomalejším tempu. Plyšované zesilované polstrování na Achilovce, patě, chodidle a špici přináší potřebný komfort do mnohdy robustnějších zimních bot. Plochý šev na prstech netlačí. Drobnou ventilaci zajišťuje síťka v nártové části a správné usazen na noze je dosaženo pomocí elastického pásku v chodidle. Výrazný podíl vlny zajišťuje vynikající termoizolační vlastnosti a odolnost je dána použití zesilovacích polyamidů zejména na Achilovce a v došlapu. Složení: 50% Vlna, 47% Polyamid, 3% Elastan

Technické parametry
Barva Šedá
Materiál Vlna
Použití Zimní
Velikost01 XS
Vrstva 1. vrstva