Nastavení e-mailů: Je nastaven master e-mail info@moose.eu. Ve whitelistu jsou povoleny následující výrazy: /^.*$/. Všechny e-maily budou doručeny pouze na uvedené adresy.
Pumax
Pumax shop
Menu
Pumax shop
Pumax phone
602 509 947
Po - Pá 8:00 - 15:00
Pumax email
info@moose.eu
> Cyklistické > ROAD MASTER, Barva: Bílá, Velikost: XS

ROAD MASTER, Barva: Bílá, Velikost: XS

ROAD MASTER patří k nejstarším modelům v nabídce značky. Má za sebou tedy již řadu různých vylepšení a modifikací. Mezi základní technické parametry patří anatomické provedení levá/pravá, zesílená pata a špice spolu s plochým švem. Typická je i větrací síťka v novém provedení a elastický pásek v chodidle.

229,00 Kč
189,26 Kč bez DPH
Značka:
Moose
Katalogové číslo:
123
Výrobní číslo:
123
EAN:
123
Informace o produktu

ROAD MASTER je za dobu své existence perfektně otestován a technicky doveden k dokonalosti pro potřeby především hobby jezdců. Kvalitní technické provedení v sobě zahrnuje anatomické zpracování pravá/levá a zesílenou patu a špici. Šev je již typicky plochý. V poslední generaci tak doznala větších změn především větrací síťka a elastický pásek, jejichž provedení je nově v perfektní harmonii s anatomickým provedením. Polypropylenové vlákno s polyamidovým zesilováním přináší příjemné nošení a dobrou životnost výrobku. Složení: 46% Polyamid, 41% Polypropylen, 10% Polyester, 3% Elastan

Technické parametry
Barva Bílá
Použití Celoroční
Velikost01 XS
Vrstva 1. vrstva