Nastavení e-mailů: Je nastaven master e-mail info@moose.eu. Ve whitelistu jsou povoleny následující výrazy: /^.*$/. Všechny e-maily budou doručeny pouze na uvedené adresy.
Pumax
Pumax shop
Menu
Pumax shop
Pumax phone
602 509 947
Po - Pá 8:00 - 15:00
Pumax email
info@moose.eu
> Outdoor > RANGER, Barva: Šedá, Velikost: S

RANGER, Barva: Šedá, Velikost: S

RANGER je základní turistická ponožka koncipovaná do nižších bot. Pohodlí při nošení je zajištěno konstrukcí levá/pravá, plyšem na Achilovce, zesílením paty, špice i chodidla a plyšováním v došlapové části. Komfort prstů zajišťuje plochý šev, pevné posazení na noze pak elastický pásek v chodidle. Odvětrání a transport vlhkosti je podpořen odvětrávací síťkou.

229,00 Kč
189,26 Kč bez DPH
Značka:
Moose
Katalogové číslo:
123
Výrobní číslo:
123
EAN:
123
Informace o produktu

RANGER je základní turistický model, který si za dobu své existence prošel již řadou vývojových změn. Materiálem a výškou je určen především pro období jaro-podzim, do vyšších zimních bot není příliš vhodný. Ačkoliv se jedná o základní ponožku, nechybí v ní zásadní technické prvky, které zpříjemňují nošení. Výraznými prvky je plyšované zesilování Achilovky, paty, špice a také došlapové části chodidla. Odolnost dále zvyšuje přidané zesilování pleteniny ponožky v chodidle. K omezení nežádoucího pootáčení na noze je kolem nártu umístěn elastický pásek. Pohodlí prstů při nošení dotváří plochý šev, transport vlhkosti pak větrací síťka na nártu. Nosným použitým materiálem je funkční polypropylenová střiž, kterou doplňují zesilovací polyamidová vlákna. pružnost dodávají dva různé typy elastických vláken. Složení: 52% Polyamid, 45% Polypropylen, 3% Elastan

Technické parametry
Barva Šedá
Použití Jaro-Podzim
Velikost02 S
Vrstva 1. vrstva