Nastavení e-mailů: Je nastaven master e-mail info@moose.eu. Ve whitelistu jsou povoleny následující výrazy: /^.*$/. Všechny e-maily budou doručeny pouze na uvedené adresy.
Pumax
Pumax shop
Menu
Pumax shop
Pumax phone
602 509 947
Po - Pá 8:00 - 15:00
Pumax email
info@moose.eu
> Cyklistické > RACE Air, Barva: Černá, Velikost: L

RACE Air, Barva: Černá, Velikost: L

RACE Air je letní vysoká cyklistická silniční ponožka s výrazným odlehčení ve formě ventilační síťky. Prémiové materiály z Itálie, Německa a ČR společně s precizním provedením zaručují vysokou kvalitu a vynikající užitné vlastnosti. Součástí konstrukce je provedení levá/pravá, zesílení Achilovky, paty, chodidla a špice, plochý šev a pružný lem.

259,00 Kč
214,05 Kč bez DPH
Značka:
Moose
Katalogové číslo:
123
Výrobní číslo:
123
EAN:
123
Informace o produktu

"RACE Air vznikla jako reakce na požadavek profíků silničářů, kteří chtěli co nejtenčí ponožku do skutečně letního období. Technické možnosti, ale i omezení byly jasně dány zvolenými prémiovými materiály. Je zde tedy provedení levá/pravá, Achilovka, pata, špice i chodidlo jsou zesílené proti oděru. Dobrá posazení na noze zajišťuje vysoký elastický lem a pružný pásek v chodidle. Uzavření špice je samozřejmě pomocí plochého švu. Samotná podoba je pak dílem několika grafiků a testerů. Složení je zdánlivě velmi jednoduché, nicméně je zde souhra několika druhů polyamidů a dvou typů elastických vláken. Prototypy ponožky byly testovány v Izraeli ve velmi teplém počasí. Odolnost jsme otestovali ve spolupráci s několika triatlonisty v rakouských Alpách. Výsledkem je tenká, avšak díky různým typům zesílení překvapivě odolná ponožka, která při použití nejen elegantně a zajímavě vypadá, ale také dobře plní svůj účel. Složení: 96% Polyamid, 4% Elastan

Technické parametry
Barva Černá
Použití Jaro-Podzim
Velikost04 L
Vrstva 1. vrstva