Nastavení e-mailů: Je nastaven master e-mail info@moose.eu. Ve whitelistu jsou povoleny následující výrazy: /^.*$/. Všechny e-maily budou doručeny pouze na uvedené adresy.
Pumax
Pumax shop
Menu
Pumax shop
Pumax phone
602 509 947
Po - Pá 8:00 - 15:00
Pumax email
info@moose.eu
> Zimní > PROFI Merino, Barva: Šedá, Velikost: XXL

PROFI Merino, Barva: Šedá, Velikost: XXL

PROFI Merino je zateplená lyžařská podkolenka kombinující vlnu, polyamid a elastany. Po extra pružném lemu následuje zesílení holeně doplněné nad patou o plyšování v oblasti kotníků a Achilovky. Pata a špice jsou extra zesílené a plyšované stejně jako chodidlo. Jemné plyšování na nártu pomůže předcházet otlakům stejně jako anatomické provedení.

478,00 Kč
395,04 Kč bez DPH
Značka:
Moose
Katalogové číslo:
123
Výrobní číslo:
123
EAN:
123
Informace o produktu

PROFI je zateplený model lyžařské podkolenky, který obsahuje všechny potřebné konstrukční prvky zajišťující pohodlné lyžování. Jde zejména o velmi roztažný lem, plyšování na holeni, v Achilovce a kotnících. Také v patě, špici a na chodidle je použito tvarové plyšování. Drobné zesilování proti otlaků je také na nártu. Výchozím modelem je celoelastická podkolenka, která velmi dobře sedí na noze. Špička je šitá plochým švem. Tato ponožka je ideální na běžné lyžování, dobrou službu ale přinese i na běžkách, výšlapu nebo zimním výběhu v terénu. Jde celkově o dobrou podkolenku pro všestranné využití v chladné části roku a různých podmínkách. Základ ponožky je tvořen kvalitní italskou vlnou, v citlivých místech zesílenou polyamidem. Vzhledem ke konstrukci je zde také zvýšený podíl elastických vláken. Složení: 54% Polyamid, 43% Vlna, 3% Elastan

Technické parametry
Barva Šedá
Materiál Vlna
Použití Zimní
Velikost06 XXL
Vrstva 1. vrstva