Nastavení e-mailů: Je nastaven master e-mail info@moose.eu. Ve whitelistu jsou povoleny následující výrazy: /^.*$/. Všechny e-maily budou doručeny pouze na uvedené adresy.
Pumax
Pumax shop
Menu
Pumax shop
Pumax phone
602 509 947
Po - Pá 8:00 - 15:00
Pumax email
info@moose.eu
> Běžecké > ORIENTEERING, Barva: Černá, Velikost: XS

ORIENTEERING, Barva: Černá, Velikost: XS

ORIENTEERING je základní orienťácká podkolenka v anatomickém provedení, se zesilováním chodidla, paty a špice. Pro snadné oblékání a komfortní nošení je výrobek opatřený vysoce roztažným lemem. V chodidlové části jsou použita plyšová očka s odvětrávacími kanálky. Na prstech je použitý jemný šev. Extra zesilování holeně, kotníků a Achilovky.

449,00 Kč
371,07 Kč bez DPH
Značka:
Moose
Katalogové číslo:
123
Výrobní číslo:
123
EAN:
123
Informace o produktu

ORIENTEERING představuje kvalitní řešení pro milovníky orientačního běhu nebo běhu v terénu. Nejviditelnějším prvkem podkolenky je velmi tvrdé zesílení na holeni, které výrazně prodlužuje životnost pleteniny. Odlehčené vyměkčení s odvětrávacími kanálky pro příjemný došlap je použito v chodidle, v patě i špici pak běžné plyšování. Extra zesilování je přidáno také ke kotníkům a Achilovce. Perfektní posazení na noze je dáno celoelastickou konstrukcí ponožky, která je doplněna o vysoce roztažný lem pro snazší oblékání. Na prstech je použitý plochý šev. Odolnost ponožky je odvozena od vysokého podílu kvalitního polyamidu, který je typický svou dobrou rezistencí vůči oděru. Složení: 79% Polyamid, 8% Polypropylen, 8% Polyester, 3% Vlna, 2% Elastan

Technické parametry
Barva Černá
Použití Celoroční
Velikost01 XS
Vrstva 1. vrstva