Nastavení e-mailů: Je nastaven master e-mail info@moose.eu. Ve whitelistu jsou povoleny následující výrazy: /^.*$/. Všechny e-maily budou doručeny pouze na uvedené adresy.
Pumax
Pumax shop
Menu
Pumax shop
Pumax phone
602 509 947
Po - Pá 8:00 - 15:00
Pumax email
info@moose.eu
> Cyklistické > NORDKAPP Merino, Barva: Černá, Velikost: XXL

NORDKAPP Merino, Barva: Černá, Velikost: XXL

NORDKAPP Merino je teplá cyklistická ponožka určená do zimních treter. Vysoký podíl Merino vlny, zesílení na holeni, kotnících, Achilovce, patě, špici a chodidle představují drtič mrazu. Také síťka je redukována na malé větrací kanálky. Vyšší podíl gumy v lýtku a elastickém pásku v chodidle drží ponožku na místě. Špice má plochý šev.

428,00 Kč
353,72 Kč bez DPH
Značka:
Moose
Katalogové číslo:
123
Výrobní číslo:
123
EAN:
123
Informace o produktu

NORDKAPP Merino představuje nejvyšší, respektive nejteplejší model z cyklistických ponožek. Pro nošení jsou potřeba zimní, méně těsné tretry. Jde o atypickou plyšovanou konstrukci s tzv. tvarovým plyšováním ve vybraných zónách. Zejména na holeni, kotnících Achilovce a chodidle. Také pata a špice jsou plyšované a extra zesílené polyamidovým vláknem. Větrání je redukováno na poměrně malý obvodový kanálek. Špice je jako vždy zakončena plochým netlačícím švem. Kombinace vlny a polyamidu přináší velkou hřejivost spolu s dlouhou výdrží a odolností. Složení: 54% Polyamid, 44% Vlna, 2% Elastan

Technické parametry
Barva Černá
Materiál Vlna
Použití Zimní
Velikost06 XXL
Vrstva 1. vrstva