Nastavení e-mailů: Je nastaven master e-mail info@moose.eu. Ve whitelistu jsou povoleny následující výrazy: /^.*$/. Všechny e-maily budou doručeny pouze na uvedené adresy.
Pumax
Pumax shop
Menu
Pumax shop
Pumax phone
602 509 947
Po - Pá 8:00 - 15:00
Pumax email
info@moose.eu
> Běžecké > MOTION, Barva: Černá, Velikost: XS

MOTION, Barva: Černá, Velikost: XS

MOTION patří k nejstarším modelům v kolekci a je určen zejména k běhům mimo silnici. Základem je ponožka s plyšováním kotníků, Achilovky a došlapu. Zesílené jsou také pata a špice. Dobré posazení zajišťuje vyšší guma v lýtku a elastický pásek v chodidle. Odvětrání je řešeno pomocí síťky v nártu a ve špici je pro komfort použitý plochý šev.

269,00 Kč
222,31 Kč bez DPH
Značka:
Moose
Katalogové číslo:
123
Výrobní číslo:
123
EAN:
123
Informace o produktu

MOTION představuje klasické řešení terénní běžecké ponožky. Jde o modifikovanou froté ponožku. Plyš je uplatněna na Achilovce, kotnících a chodidle stejně jako v patě a špici. Samotná špice je typicky uzavřena plochým švem. Silnější elastické vlákno v lýtku a v elastickém pásku na chodidle zajišťuje dobré posazení při běhu. Odvod potu podporuje síťka v nártu. Základním použitým materiálem je polypropylen doplněný o polyamidové zesílené zóny. Ponožka je vhodná zejména pro klidnější a pomalejší běžce, kteří sportovní aktivitu vnímají i jako relaxaci a vyžadují tedy pohodlnější a měkčí došlap. Složení: 56% Polypropylen, 31% Polyamid, 11% Polyester, 2% Elastan

Technické parametry
Barva Černá
Použití Celoroční
Velikost01 XS
Vrstva 1. vrstva