Nastavení e-mailů: Je nastaven master e-mail info@moose.eu. Ve whitelistu jsou povoleny následující výrazy: /^.*$/. Všechny e-maily budou doručeny pouze na uvedené adresy.
Pumax
Pumax shop
Menu
Pumax shop
Pumax phone
602 509 947
Po - Pá 8:00 - 15:00
Pumax email
info@moose.eu
> Zimní > LOPPET Merino, Barva: Šedá, Velikost: XL

LOPPET Merino, Barva: Šedá, Velikost: XL

LOPPET Merino je novou generací ponožky určené běžkařům. Celo elastická konstrukce dobře sedí na noze. Přidané vlněné plyšování v patě, špici a chodidle příjemně hřeje. Kotník a holeň jsou chráněny mikroplyší. Otlakům na prstech pomáhá předejít plochý šev, oblékání je snazší díky vysoce elastickému lemu.

368,00 Kč
304,13 Kč bez DPH
Značka:
Moose
Katalogové číslo:
123
Výrobní číslo:
123
EAN:
123
Informace o produktu

LOPPET Merino je několikátou generací oblíbeného zimního běžkařského modelu. Původní univerzální ponožka byla upravena s ohledem na požadavky běžkařů a běžkařské boty. Lem je pro snazší oblékání vysoce roztažný. Na kotníku, holeni a nártu se jemné ochranné plyšování. Achilovka, chodidlo a špice jsou posíleny kvůli výhřevnosti vlnou, zatímco tělo ponožky je tvořeno vysoce funkčním polyesterem. Špice je ukončena plochým švem a celá ponožka je pro správné posazení na noze celo elastická a v provedení pravá/levá. Polyesterové jádro je posíleno dle potřeby odolným polyamidem nebo vlnou. Zvýšený podíl elastického vlákna zajišťuje pevné posazení na noze. Složení: 53% Polyamid, 29% Polyester, 16% Vlna, 2% Elastan

Technické parametry
Barva Šedá
Materiál Vlna
Použití Zimní
Velikost05 XL
Vrstva 1. vrstva