Nastavení e-mailů: Je nastaven master e-mail info@moose.eu. Ve whitelistu jsou povoleny následující výrazy: /^.*$/. Všechny e-maily budou doručeny pouze na uvedené adresy.
Pumax
Pumax shop
Menu
Pumax shop
Pumax phone
602 509 947
Po - Pá 8:00 - 15:00
Pumax email
info@moose.eu
> Běžecké > LIGHTSPEED, Barva: Černá, Velikost: XL

LIGHTSPEED, Barva: Černá, Velikost: XL

LIGHTSPEED je letní běžecká ponožka jednoduché konstrukce. Anatomické řešení levá/pravá je doplněno zesílenou patou a špicí s plochým švem. Proti oděru je zesílena také Achilovka a chodidlo. Nártová část je vyplněna odvětrávací síťkou a stálé usazení na noze podporuje elastický proužek v chodidle.

230,00 Kč
190,08 Kč bez DPH
Značka:
Moose
Katalogové číslo:
123
Výrobní číslo:
123
EAN:
123
Informace o produktu

LIGHTSPEED představuje stálici mezi běžeckými ponožkami. Ačkoliv se jedná především o letní model, reálná použitelnost je bez problému jaro- podzim. Konstrukčně je tento model potvrzením pořekadla, že "V jednoduchosti je síla". Anatomické provedení levá/pravá je doplněno zesílením v Achilovce, patě, chodidle a špici. Je použitý osvědčený plochý šev, v nártu je konstrukce doplněna odvětrávací síťkou a v chodidle nalezneme také elastický pásek. Materiály jsou kombinací kvalitního italského polyamidu a českého polypropylenu. Složení: 70% Polyamid, 27% Polypropylen, 3% Elastan

Technické parametry
Barva Černá
Použití Jaro-Podzim
Velikost05 XL
Vrstva 1. vrstva