Nastavení e-mailů: Je nastaven master e-mail info@moose.eu. Ve whitelistu jsou povoleny následující výrazy: /^.*$/. Všechny e-maily budou doručeny pouze na uvedené adresy.
Pumax
Pumax shop
Menu
Pumax shop
Pumax phone
602 509 947
Po - Pá 8:00 - 15:00
Pumax email
info@moose.eu
> Běžecké > KATLA Merino

KATLA Merino

KATLA Merino představuje jeden z nejkomplexnějších modelů běžeckých ponožek a to konkrétně zimní běžeckou celo elastickou ponožku určenou do chladných podmínek. Vnitřní elastické materiály drží ponožku těsně na noze zatímco navazující vlněná vrstva zajišťuje termoregulaci. Samozřejmě v provedení levá/pravá a s plochým švem.

398,00 Kč
328,93 Kč bez DPH
Značka:
Moose
Katalogové číslo:
123
Výrobní číslo:
123
EAN:
123
Informace o produktu

KATLA Merino je špičkovou zimní běžeckou ponožkou zejména pro rychlé běžce v terénu. Celo elastická konstrukce drží ponožku pevně na noze a zabraňuje nechtěným pohybům ponožky na noze. Navazující vlněná vrstva, která je z vnější části částečně zesílena, zajišťuje dobrou termoregulaci. Celá ponožka je pak doplněna o různé typy plyšování pro vyměkčení došlapu. Zesílení je možné nalézt také na patě a špici, která je dále ukončena plochým švem. Provedení plyšovaných doplňků je v systému levá/pravá. Výrobek je kombinací Merino vlny, polyamidů a samozřejmě také elastických vláken. Složení: 60% Polyamid, 37% Vlna, 3% Elastan

Technické parametry
Barva Červená,Fluo Žlutá,Modrá
Materiál Vlna
Použití Zimní
Velikost01 XS
Velikost02 S
Velikost03 M
Velikost04 L
Velikost05 XL
Velikost06 XXL
Vrstva 1. vrstva