Nastavení e-mailů: Je nastaven master e-mail info@moose.eu. Ve whitelistu jsou povoleny následující výrazy: /^.*$/. Všechny e-maily budou doručeny pouze na uvedené adresy.
Pumax
Pumax shop
Menu
Pumax shop
Pumax phone
602 509 947
Po - Pá 8:00 - 15:00
Pumax email
info@moose.eu
> Cyklistické > HURRICANE Merino, Barva: Černá, Velikost: XS

HURRICANE Merino, Barva: Černá, Velikost: XS

HURRICANE Merino reprezentuje zimní vlněnou vyšší ponožku určenou zejména pro silničáře a do lehčího terénu. Základová tenčí vlněná ponožka je doplněna o zesílené plyšování na Achilovce, v chodidle, patě a špici. Vše je samozřejmě provedeno anatomicky levá/pravá. Špice je uzavřena plochým švem a v chodidle je umístěn elastický pásek.

339,00 Kč
280,17 Kč bez DPH
Značka:
Moose
Katalogové číslo:
123
Výrobní číslo:
123
EAN:
123
Informace o produktu

HURRICANE Merino je velmi příjemná vyšší zimní ponožka na cyklistiku. Technické řešení vychází z letních ponožek, jako základový materiál je však použita vlna. Tenká vnitřní vlněná ponožka je doplněna o zesilované plyšování na Achilovce, v patě, v chodidle i špici. Lehké odvětrání prstů je spojeno s použitým plochým švem. Proti posuvům ponožky je chodidlo dále doplněno o elastický pásek proti posuvům ponožky. Největší podíl materiálů představuje kvalitní vlna, která je dále doplněna o zesilovací polyamidy a elastické vlákno. Výsledná kombinace má tedy dobré termoizolační vlastnosti a zároveň dobře drží na noze. Jakkoliv může u vlny dojít k drobnému žmolkování, polyamidy zajišťují překvapivě dlouhou životnost. Složení: 51% Vlna, 47% Polyamid, 2% Elastan

Technické parametry
Barva Černá
Materiál Vlna
Použití Zimní
Velikost01 XS
Vrstva 1. vrstva