Nastavení e-mailů: Je nastaven master e-mail info@moose.eu. Ve whitelistu jsou povoleny následující výrazy: /^.*$/. Všechny e-maily budou doručeny pouze na uvedené adresy.
Pumax
Pumax shop
Menu
Pumax shop
Pumax phone
602 509 947
Po - Pá 8:00 - 15:00
Pumax email
info@moose.eu
> Army > HUNTER Merino

HUNTER Merino

HUNTER Merino je zimní army / outdoor ponožka založená na velmi kvalitním provedení typických prvků army ponožek. Polo froté provedení je doplněno o zesílení všech plyšovaných částí, elastický pásek v chodidle, odvětrávací síťku a plochý šev. Pro co nejjednodušší použití je vynecháno technické provedení levá/pravá.

348,00 Kč
287,60 Kč bez DPH
Značka:
Moose
Katalogové číslo:
123
Výrobní číslo:
123
EAN:
123
Informace o produktu

HUNTER Merino je základní army/outdoor ponožka, která je koncipovaná zejména pro využití v zimě. V ponožce jsou použity všechny typické technické vychytávky obvyklé u army ponožek. Polofroté provedení je doplněno o zesílení všech plyšových částí, odvětrání na nártu a elastický pásek v chodidle. Ve špici je použit jemný plochý šev. Pro snadnost oblékání v šeru nebo tmě není použito provedení levá/pravá. Základním materiálem je kvalitní vlna doplněná o zesilovací polyamidy a elastická vlákna. Složení: 50% Vlna, 48% Polyamid, 2% Elastan

Technické parametry
Barva Zelená
Materiál Vlna
Použití Zimní
Velikost01 XS
Velikost02 S
Velikost03 M
Velikost04 L
Velikost05 XL
Velikost06 XXL
Vrstva 1. vrstva