Nastavení e-mailů: Je nastaven master e-mail info@moose.eu. Ve whitelistu jsou povoleny následující výrazy: /^.*$/. Všechny e-maily budou doručeny pouze na uvedené adresy.
Pumax
Pumax shop
Menu
Pumax shop
Pumax phone
602 509 947
Po - Pá 8:00 - 15:00
Pumax email
info@moose.eu
> Army > HUNTER, Barva: Zelená, Velikost: XS

HUNTER, Barva: Zelená, Velikost: XS

HUNTER je základní army / outdoor ponožka založená na velmi kvalitním provedení typických prvků army ponožek. Polo froté provedení je doplněno o zesílení všech plyšovaných částí, elastický pásek v chodidle, odvětrávací síťku a plochý šev. Pro co nejjednodušší použití je vynecháno technické provedení levá/pravá.

154,00 Kč
127,27 Kč bez DPH
Značka:
Moose
Katalogové číslo:
123
Výrobní číslo:
123
EAN:
123
Informace o produktu

HUNTER je základní army / outdoor ponožka, která je koncipovaná zejména pro využití v létě. V ponožce jsou použity všechny typické technické vychytávky obvyklé u army ponožek. Polo froté provedení je doplněno o zesílení všech plyšových částí, odvětrání na nártu a elastický pásek v chodidle. Ve špici je použit jemný plochý šev. Pro snadnost oblékání v šeru nebo tmě není použito provedení levá/pravá. Základním materiálem je speciálně upravený polyester doplněný o zesilovací polyamidy a elastická vlákna. Složení: 48% Polyester, 41% Polyamid, 9% Polypropylen, 2% Elastan

Technické parametry
Barva Zelená
Použití Celoroční
Velikost01 XS
Vrstva 1. vrstva