Nastavení e-mailů: Je nastaven master e-mail info@moose.eu. Ve whitelistu jsou povoleny následující výrazy: /^.*$/. Všechny e-maily budou doručeny pouze na uvedené adresy.
Pumax
Pumax shop
Menu
Pumax shop
Pumax phone
602 509 947
Po - Pá 8:00 - 15:00
Pumax email
info@moose.eu
> Outdoor > HIKE, Barva: Béžová, Velikost: S

HIKE, Barva: Béžová, Velikost: S

HIKE je vyšší treková ponožka s možností celoročního využití. Výrazná je zejména plyšovaná ochrana kotníků, ale také Achilovky, paty, špice i došlapu. V chodidle nalezneme také nezbytný elasický pásek a odvětrávací síťku. Model je v provedení levá/pravá a špice je uzavřena plochým švem.

288,00 Kč
238,02 Kč bez DPH
Značka:
Moose
Katalogové číslo:
123
Výrobní číslo:
123
EAN:
123
Informace o produktu

HIKE je oblíbený trekový model pro celoroční využití snad s výjimkou parného léta v nízkých botách. V konstrukci modelu jsou výrazné plyšované prvky v oblasti obou kotníků, Achilovky, pat špice i došlapu. Jejich velikost je však omezena na nezbytné minimum, aby nedocházelo ke zbytečnému přehřívání nohou. Odvod potu je posílen velkou odvětrávací síťkou v nártu. Dobré posazení na noze zajišťují vyšší elastický lem a pružný pásek v chodidle. Ochranu prstů proti zbytečným otlakům dodává plochý šev špice. Materiálové složení je tvořeno v převážné míře polypropylenovým staplovým vláknem doplněným o zesilovací polyamidy a elastany. Složení: 56% Polypropylen, 24% Polyamid, 17% Polyester, 3% Elastan

Technické parametry
Barva Béžová
Použití Celoroční
Velikost02 S
Vrstva 1. vrstva