Nastavení e-mailů: Je nastaven master e-mail info@moose.eu. Ve whitelistu jsou povoleny následující výrazy: /^.*$/. Všechny e-maily budou doručeny pouze na uvedené adresy.
Pumax
Pumax shop
Menu
Pumax shop
Pumax phone
602 509 947
Po - Pá 8:00 - 15:00
Pumax email
info@moose.eu
> Cyklistické > ENDURO XC, Barva: Červená, Velikost: L

ENDURO XC, Barva: Červená, Velikost: L

ENDURO je klasická offroad ponožka pro letní jízdu v terénu. K základní odolné ponožce je přidáno plyšování na kotnících, v chodidle a patě i špici. Na prstech je použitý plochý šev, chodidlo je doplněno elastickým páskem. Nárt je odvětrán pomocí síťky a veškeré plyšování je po vnější straně ještě zesíleno dodatečným materiálem.

294,00 Kč
242,98 Kč bez DPH
Značka:
Moose
Katalogové číslo:
123
Výrobní číslo:
123
EAN:
123
Informace o produktu

ENDURO ponožka je středně těžká z hlediska materiálů a hmotnosti. Středně vysoký střih, anatomické polstrování a zesílení dělají z tohoto modelu ideální volbu k použití jako opravdové offroadové ponožky na kolo do drsného terénu. Pro dosažení maximální ochrany jezdce jsou na obou kotnících a Achillovce vyměkčení. V chodidle je anatomicky tvarované froté, špička a Y pata jsou rovněž polstrované. Pro vyvážení extra polstrování je na nártu velká plocha síťky pro rychlejší transport vlhkosti z chodidla. Uprostřed chodidla je guma zabraňující nechtěnému pohybu ponožky při nošení. Zvýšená odolnost ponožky je podpořena extra krycím materiálem v polstrovaných oblastech. Použitá kombinace polyamidů a polyesterového dvojitého vlákna dodává ponožce poměrně dobrou odolnost proti oděru. Složení: 54% Polyamid, 43% Polyester, 3% Elastan

Technické parametry
Barva Červená
Použití Celoroční
Velikost04 L
Vrstva 1. vrstva