Nastavení e-mailů: Je nastaven master e-mail info@moose.eu. Ve whitelistu jsou povoleny následující výrazy: /^.*$/. Všechny e-maily budou doručeny pouze na uvedené adresy.
Pumax
Pumax shop
Menu
Pumax shop
Pumax phone
602 509 947
Po - Pá 8:00 - 15:00
Pumax email
info@moose.eu
> Kompresní > Compress TRAVEL, Barva: Černá, Velikost: XS

Compress TRAVEL, Barva: Černá, Velikost: XS

Compress TRAVEL je klasická kompreska zaměřená především na pohodlné nošení. Nižší komprese a atypické materiálové složení ji určují především k relaxaci, odpočinku a nebo jako podporu při dlouhých cestách s limitovanou možností pohybu, tedy zejména letadlem či autem.

318,00 Kč
262,81 Kč bez DPH
Značka:
Moose
Katalogové číslo:
123
Výrobní číslo:
123
EAN:
123
Informace o produktu

Compress TRAVEL je klasická kompreska zaměřená především na pohodlné nošení. Nižší komprese a atypické materiálové složení ji určují především k relaxaci, odpočinku a nebo jako podporu při dlouhých cestách s limitovanou možností pohybu, tedy zejména letadlem či autem. Jde o hladkou podkolenku se zesílenou patou, chodidlem a špicí proti oděru. Na prstech je plochý šev a výrobek je samozřejmě pleten technologií plynulé změny komprese. Mimo směs různých elastanů je výrazným materiálem speciální polyester, který si kompletně zachovává očekávanou funkčnost, na omak však může připomínat bavlnu.

Technické parametry
Barva Černá
Použití Celoroční
Velikost01 XS
Vrstva 1. vrstva