Nastavení e-mailů: Je nastaven master e-mail info@moose.eu. Ve whitelistu jsou povoleny následující výrazy: /^.*$/. Všechny e-maily budou doručeny pouze na uvedené adresy.
Pumax
Pumax shop
Menu
Pumax shop
Pumax phone
602 509 947
Po - Pá 8:00 - 15:00
Pumax email
info@moose.eu
> Kompresní > Compress SPURT, Barva: Tyrkysová, Velikost: L

Compress SPURT, Barva: Tyrkysová, Velikost: L

Compress SPURT je kompresní hladká ponožka určená především na cyklistiku. Jde u unikátní kombinaci několika typů elastických materiálů a sofistikovaného technického řešení postupné změny komprese. Celkové řešení výrobku přináší pohodu a podporu zvýšení výkonu každému závodníkovi.

309,00 Kč
255,37 Kč bez DPH
Značka:
Moose
Katalogové číslo:
123
Výrobní číslo:
123
EAN:
123
Informace o produktu

Compress SPURT je kompresní hladká ponožka určená především na cyklistiku. Jde u unikátní kombinaci několika typů elastických materiálů a sofistikovaného technického řešení postupné změny komprese. Celkové řešení výrobku přináší pohodu a podporu zvýšení výkonu každému závodníkovi. Postupná změna komprese je nastavena ke zlepšení krevního oběhu a snížení otékání nohou, což ve výsledku může pomoci se zlepšením výkonu zejména na dlouhých tratích. Materiál představuje mix špičkového polyamidového vlákna a několika typů elastanů. Složení: 96% Polyamid, 4% Elastan

Technické parametry
Barva Tyrkysová
Použití Jaro-Podzim
Velikost04 L
Vrstva 1. vrstva