Nastavení e-mailů: Je nastaven master e-mail info@moose.eu. Ve whitelistu jsou povoleny následující výrazy: /^.*$/. Všechny e-maily budou doručeny pouze na uvedené adresy.
Pumax
Pumax shop
Menu
Pumax shop
Pumax phone
602 509 947
Po - Pá 8:00 - 15:00
Pumax email
info@moose.eu
> Kompresní > Compress RUN, Barva: Fluo Žlutá, Velikost: M

Compress RUN, Barva: Fluo Žlutá, Velikost: M

Compress RUN je kompresní běžecká ponožka v pevným svěrem v chodidle. Vnitřní hladká kompresní ponožka je obohacena o přidané plyšování v Achilovce, na kotnících, patě, špici a chodidlové části. Součástí je plochý šev pro pohodlí prstů a volnější lem přináší podporu krevního oběhu.

299,00 Kč
247,11 Kč bez DPH
Značka:
Moose
Katalogové číslo:
123
Výrobní číslo:
123
EAN:
123
Informace o produktu

Compress RUN je kompresní běžecká ponožka v pevným svěrem v chodidle. Vnitřní hladká kompresní ponožka je obohacena o přidané plyšování v Achilovce, na kotnících, patě, špici a chodidlové části. Součástí je plochý šev pro pohodlí prstů a volnější lem přináší podporu krevního oběhu. Samotná konstrukce je součástí řešení proti nežádoucímu otékání nohou zejména při delším běhu nebo podobné aktivitě. Technické řešení se zaměřuje na plynulou změnu komprese, která se směrem od prstů dále zmenšuje, aby podpořila krevní oběh. Směs prémiového italského polyamidu a elastických vláken přináší ponožkám při správném praní dlouhou životnost. Složení: 96% Polyamid, 4% Elastan

Technické parametry
Barva Fluo Žlutá
Použití Jaro-Podzim
Velikost03 M
Vrstva 1. vrstva