Nastavení e-mailů: Je nastaven master e-mail info@moose.eu. Ve whitelistu jsou povoleny následující výrazy: /^.*$/. Všechny e-maily budou doručeny pouze na uvedené adresy.
Pumax
Pumax shop
Menu
Pumax shop
Pumax phone
602 509 947
Po - Pá 8:00 - 15:00
Pumax email
info@moose.eu
> Kompresní > Compress DRIVE, Barva: Fluo Růžová, Velikost: L

Compress DRIVE, Barva: Fluo Růžová, Velikost: L

Compress DRIVE je základní kompresní podkolenka pro veškeré sportovní aktivity. Vnitřní kompresní podkolenka obsahuje různé struktury gumy, aby ponožka perfektně seděla na noze. Toto řešení je doplněno o mikroplyš v Achilovce, patě a špici. Samozřejmostí je plochý šev.

398,00 Kč
328,93 Kč bez DPH
Značka:
Moose
Katalogové číslo:
123
Výrobní číslo:
123
EAN:
123
Informace o produktu

Compress DRIVE 4. generace vznikala ve spolupráci s výrobcem pletacích strojů a firmou, která se specializuje na kompresní výrobky. Přesné řízení stroje v každém okamžiku výroby spolu s novými typy materiálů dalo vzniknout špičkové podkolence se sportovní kompresí. Postupná změna komprese od kotníku směrem ke koleni, nový typ lemu, vyměkčení ve špici, patě i kolem kotníků, plochý šev a provedení levá/pravá jsou základními prvky těchto kompresek. Slouží k podpoře Vašeho sportovního výkonu, ale také k následné regeneraci. Při použití kompresních výrobků je však vždy vhodná konzultace s lékařem. Složení: 96% Polyamid, 4% Elastan

Technické parametry
Barva Fluo Růžová
Použití Celoroční
Velikost04 L
Vrstva 1. vrstva