Nastavení e-mailů: Je nastaven master e-mail info@moose.eu. Ve whitelistu jsou povoleny následující výrazy: /^.*$/. Všechny e-maily budou doručeny pouze na uvedené adresy.
Pumax
Pumax shop
Menu
Pumax shop
Pumax phone
602 509 947
Po - Pá 8:00 - 15:00
Pumax email
info@moose.eu
> Kompresní > Compress DRIVE

Compress DRIVE

Compress DRIVE je základní kompresní podkolenka pro veškeré sportovní aktivity. Vnitřní kompresní podkolenka obsahuje různé struktury gumy, aby ponožka perfektně seděla na noze. Toto řešení je doplněno o mikroplyš v Achilovce, patě a špici. Samozřejmostí je plochý šev.

398,00 Kč
328,93 Kč bez DPH
Značka:
Moose
Katalogové číslo:
123
Výrobní číslo:
123
EAN:
123
Informace o produktu

Compress DRIVE 4. generace vznikala ve spolupráci s výrobcem pletacích strojů a firmou, která se specializuje na kompresní výrobky. Přesné řízení stroje v každém okamžiku výroby spolu s novými typy materiálů dalo vzniknout špičkové podkolence se sportovní kompresí. Postupná změna komprese od kotníku směrem ke koleni, nový typ lemu, vyměkčení ve špici, patě i kolem kotníků, plochý šev a provedení levá/pravá jsou základními prvky těchto kompresek. Slouží k podpoře Vašeho sportovního výkonu, ale také k následné regeneraci. Při použití kompresních výrobků je však vždy vhodná konzultace s lékařem. Složení: 96% Polyamid, 4% Elastan

Technické parametry
Barva Bílá,Černá,Fluo Žlutá,Fluo Růžová,Tyrkysová
Použití Celoroční
Velikost01 XS
Velikost02 S
Velikost03 M
Velikost04 L
Velikost05 XL
Velikost06 XXL
Vrstva 1. vrstva