Nastavení e-mailů: Je nastaven master e-mail info@moose.eu. Ve whitelistu jsou povoleny následující výrazy: /^.*$/. Všechny e-maily budou doručeny pouze na uvedené adresy.
Pumax
Pumax shop
Menu
Pumax shop
Pumax phone
602 509 947
Po - Pá 8:00 - 15:00
Pumax email
info@moose.eu
> Ostatní sporty > ACTIVE, Barva: Bílá, Velikost: M

ACTIVE, Barva: Bílá, Velikost: M

ACTIVE představuje klasickou polofroté ponožku v nejnovější generaci. Dominantní je zejména tvarové plyšování v chodidle, na Achilovce, kotnících, patě a špici. Plyšované části jsou zároveň zesílené proti oděru, ponožka je doplněna o odvětrávací síťku, elastický pásek v chodidle a plochý šev.

289,00 Kč
238,84 Kč bez DPH
Značka:
Moose
Katalogové číslo:
123
Výrobní číslo:
123
EAN:
123
Informace o produktu

ACTIVE představuje klasickou polofroté ponožku v nejnovější generaci. Dominantní je zejména tvarové plyšování v chodidle, na Achilovce, kotnících, patě a špici. Plyšované části jsou zároveň zesílené proti oděru, ponožka je doplněna o odvětrávací síťku, elastický pásek v chodidle a plochý šev. Zajímavostí je odlehčené plyšování v chodidle dosažení náročným systémem pletení hladkých částí spojených se zesíleným plyšováním. V ponožce jsou propojeny dva různé typy polyesterových vláken, přičemž jedno přináší zvýšenou odolnost v těle ponožky a druhé měkkost v patě a špici. To je dále doplněno různými typy polyamidových vláken a samozřejmě elastanem. Složení: 50% Polyester, 47% Polyamid, 3% Elastan

Technické parametry
Barva Bílá
Použití Celoroční
Velikost03 M
Vrstva 1. vrstva